objednať časopis
všetky kategórie

Týka sa každého desiateho dospelého Slováka aj rodiny šikovnej biochemičky z Liptova. Aj preto sa Zuzana Plevová vrátila z Anglicka s prevratnou diétou, ktorá už pomohla tisíckam diabetikov a jej blízkeho dokonca zbavila inzulínovej liečby.

O špeciálnej diéte, založenej čisto na rastlinnej strave, ktorú šikovná biochemička zo Slovenska s partnerom vytvára individuálne pre každého klienta na obdobie 12 až 26 týždňov, si PREČÍTAJTE v prvej časti článku TU:

Je pre každého!

"Cielenou kombináciou potravín však dochádza k lipolýze, ktorá upravuje aj hladinu cholesterolu, zlepšuje srdcovo-cievne ochorenia a, samozrejme, spúšťa chudnutie, je teda vhodná aj pre zdravých ľudí, ktorí chcú zhodiť. Priemerne sú to 3 kilá a viac za 2 týždne," dodáva Zuzka o zázračnom NFI protokole, ktorý vynašla spolu s partnerom.

Biochemička Zuzana Plevová, ktorá vymyslela funkčnú diétu na liečbu cukrovky, predstavila čitateľom mesačníka Dobré Jedlo niekoľko zdravých receptov.
Biochemička Zuzana Plevová, ktorá vymyslela funkčnú diétu na liečbu cukrovky, predstavila čitateľom mesačníka Dobré Jedlo niekoľko zdravých receptov.
Zdroj: MATEJ KALINA

A prečo cvikla?

"Vysoký krvný tlak je častou komplikáciou u ľudí s cukrovkou 2. typu. Konzumáciou cvikly ho však možno znížiť, a to vďaka vysokému obsahu dusičnanov. Tie naše telo premieňajú na oxid dusnatý, ktorý dokáže rozšíriť krvné cievy a tým znižovať krvný tlak," vysvetľuje Zuzka. Jej ZDRAVÁ cviklová polievka však zachutí všetkým doma...

Recept na Zuzkinu cviklovú polievku, ktorá lieči, je na ďalšej strane >>>