objednať časopis
všetky kategórie

Módna ikona Meghan má pozitívny vzťah aj k vareniu. Vedeli ste, že kedysi mala blog s vlastnými receptami?

Meghan Markle je aj po dvoch pôrodoch štíhla a vo výbornej forme, hoci tesne po nich nemala problém s hrdosťou nosiť aj pár kíl navyše. Manželka princa Harryho je vzorom pre mnohé ženy, ktoré inšpiruje svojimi názormi, ale aj životným štýlom. Toto sú obľúbené jedlá bývalej herečky.

Raňajky

Meghan raňajkuje takmer ihneď po zobudení.
Meghan raňajkuje takmer ihneď po zobudení.
Zdroj: Shutterstock
VALLETTA, MALTA - NOVEMBER 27:  Queen Elizabeth II smiles as she attends a dinner at the Corinthia Palace Hotel in Attard during the Commonwealth Heads of Government Meeting (CHOGM) on November 27, 2015 near Valletta, Malta. Queen Elizabeth II, The Duke of Edinburgh, Prince Charles, Prince of Wales and Camilla, Duchess of Cornwall arrived today to attend the Commonwealth Heads of State Summit.  (Photo by Toby Melville -Pool/Getty Images)
Čítajte viac
Odišla kráľovná gurmánka: Pozrite, aké jedlo milovala Alžbeta II. a dopriala si aj za pohárik!

Meghan uprednostňuje zdravé raňajky, ktoré jedáva maximálne pol hodinu po zobudení a pred nimi naštartuje svoj metabolizmus pohárom teplej vody s citrónom. V obľube má najmä ovsené kaše z rastlinného mlieka, ktoré si dochucuje agávovým sirupom a plátkami banánu. Vojvodkyňa obľubuje aj smoothie, do ktorého pridáva acai, mandľové mlieko a trochu medu. Okrem toho má Meghan rada avokádový toast s pošírovaným vajíčkom. Niekedy si pochutí aj bielom gréckom jogurte, do ktorého si primieša chia semienka. Raňajkuje ho spolu s ovocím a granolou.  

Čo jedáva na obed a večeru? Čítajte ďalej >>>