objednať časopis
všetky kategórie

„Moje jedlo nemusí byť super krásne. Oveľa viac mi záleží na tom, aby bolo plné vitamínov a deťom naozaj chutilo,“ hovorí modelka a bývalá vicemiss Mirka Luberdová. My sme jej však oponovali hneď, ako nás pozvala do svojej kuchyne a postavila sa za sporák!

Všetky Mirkine dobroty vyzerajú predsa na zjedenie! No o tom, že sú aj extra zdravé, nemôžu byť žiadne pochybnosti. „Keď Riško pred rokmi vážne ochorel na leukémiu, pochopila som, že správna výživa je viac-menej jediné, čím mu dokážem pomôcť. Ostatné bolo v rukách lekárov," prezradila Mirka Dobrému jedlu pred časom.

Tu sa varí zdravo!

Mirka Luberdová so synom Riškom.
Mirka Luberdová so synom Riškom.
Zdroj: Robo HUBAC

Mladá mamička tak začala lúskať kuchárky, inšpirovala sa tiež blogmi, ktoré sa špecializujú na zdravé stravovanie, a jej domáce experimenty onedlho chutili rodine, priateľom, známym. Aj preto si nedávno založila vlastný blog, kde sa o svoje nápady rada delí. O tom, že sa jej zdravá kuchyňa ľuďom páči, svedčí tiež viac ako 30 tisíc sledovateľov na jej Instagrame.

V uplynulých dňoch zavesila na Instagram tieto jednoduché a božské cuketové tagliatele. A ľudia sa do nich ihneď pustili. Pridajte sa!

Článok pokračuje na ďalšej strane >>>