objednať časopis
všetky kategórie

Muzikant Ondrej Kandráč je jeden z najpríjemnejších ľudí šoubiznisu, možno aj preto, že sa na nič nehrá… Zato na husliach nám zahral s radosťou aj počas prípravy letného pohostenia doma na Pereši. I keď v kuchyni hrá prím manželka Erika. Spolu im to krásne ladí!

Hviezda kuchyne

Najmladšia Maruška mamine a ocinovi pomáhala miešať nátierku. A veľmi jej chutila.
Najmladšia Maruška mamine a ocinovi pomáhala miešať nátierku. A veľmi jej chutila.
Zdroj: Dobré jedlo/Matej Kalina

Najväčšou hviezdou bola najmladšia dcéra Maruška! Kým staršia Emka a Ondrejko boli v škole, ona mame a tatovi pomáhala ostošesť. Miešať nátierku aj koštovať. Snažil sa aj Ondrej, zásteru si opásal bez frflania, hoci pri prípravách nechal galantne vyniknúť Eriku. Poklonu jej zložil, aj keď ochutnal cviklový šalát. (Nám sa priznal, že cviklu inak nemá rád.) Jeho pôvabná žena zasa oceňuje, že je veľmi vďačný stravník: „Ondrej zje všetko!“ Prezradila nám tajomstvo svojej úspešnej kuchyne

Vzťah k vareniu

V kuchyni to manželom krásne ladilo.
V kuchyni to manželom krásne ladilo.
Zdroj: Dobré jedlo/Matej Kalina

Ondrej: Mama bola vedúcou školskej jedálne, nebol som nikdy nútený variť, tak som rád, že môžem vytvárať priestor svojej manželke. Variť ne­viem, ale viem nabrúsiť nôž, tak ako každý poriadny chlap z dediny. Keď je nožík nabrúsený, krájajú sa dobre aj rôzne „fajnotky“, ktoré Erika pripravuje.

Nela Pocisková predviedla v Dobrom jedle svoje kulinárske zručnosti.
Čítajte viac
Toto Nela Pocisková miluje: Recept na jej ZMRZLINU je dokonalý!

Erika: Mňa mama zasa stále vyháňala z kuchyne, že tam nemám zavadzať. Vravela, že keď to budem potrebovať, sama sa naučím. Tak som sa vydala a bola som hodená do kuchyne! Pokus – omyl, google... Dcéra Emka mi rada pomáha, snažím sa ju od varenia neodradiť.

Článok pokračuje na ďalšej strane >>>