objednať časopis
všetky kategórie

Nepýšia sa žiadnym okázalým luxusom, no u Diany a Romana sa varí tak chutne, že vám slinky potečú prúdom. A Dianin rýchly letný koláč si môžete upiecť doma tiež - MÁME RECEPT!

Musím vám povedať, že Diana je jeden z najpríjemnejších ľudí v slovenskom šoubiznise, s ktorými som sa kedy rozprávala. Prvý raz ma dostala už pred našim prvým rozhovorom, keď sa v telefóne spýtala, aký termín vyhovuje viac mne. Druhý raz tým, že naň prišla o desať minút skôr, no a do tretice celou svojou osobnosťou. Diana je presne taká, ako vyzerá –  rozžiarená, pozitívna, energická baba, s ktorou je radosť rozprávať sa. Bez hviezdnych manierov, so zdravou dávkou pokory. A mimochodom, zuby si nebieli. Sú snehobiele, lebo nefajčí, nepije kávu ani červené víno... a zdedila naozaj dobré gény po oboch rodičoch.

VIAC o tom, ako sa s partnerom Romanom Juraškom stravujú, čo varia, pečú svojim deťom, aj o Dianinej histamínovej intolerancii si PREČÍTAJTE v našej GALÉRII TU

Diana a Roman sú pre seba stvorení. Prečítajte si v našej galérii.
Diana a Roman sú pre seba stvorení. Prečítajte si v našej galérii.
Zdroj: Laura Witteková

Do Dobrého jedla nám Diana venovala milovaný rodinný recept na hrnčekový koláč, ktorý pečie podľa svojej maminy. Musíte si ho doma upiecť, lebo NEMÁ CHYBU!

Článok s receptom pokračuje na ďalšej strane >>>