objednať časopis
všetky kategórie

Miro Jaroš si naše sympatie získal pesničkami pre deti, no aj pekným vzťahom k mame. Potešili sme sa, že ju zobral aj k nám do kuchyne. Pani Štefánia upiekla šťavnatý ovocný koláč, Miro pripravil sladký kugel.

Obaja prišli dobre naladení, pani Štefánia je ako slniečko, rozjasnila nám deň hneď od rána. Na náš web pripravujeme aj video!

Každý má iné chúťky

Spolu si rozumejú aj v kuchyni.
Spolu si rozumejú aj v kuchyni.
Zdroj: Dobré jedlo/Laura Witteková

Miro sa už dlhšie obdobie stravuje zdravo a popri cvičení dodržiava jedálny lístok od výživového poradcu Michala Páleníka. Pani Štefánia sa zasa netají svojím vrelým vzťahom k slanine a ku klobáse. „No keď sme na dovolenke, rada vyskúšam aj morské potvory, však Miroslav?“ obráti sa na syna, ktorému inak nepovie. On klobásu dáva iba do povestnej silvestrovskej kapustnice. Keď má občas chuť na sladké, pripraví rýchlo kugel, ktorý mu kedysi v Izraeli ponúkla susedka. Namiesto džemu naň niekedy dá aj nutelu. Rád varí najmä v maminej novej kuchyni. Namiesto časomiery si nôti pesničky Michaela Jacksona alebo Madonny, a keď dospieva, vie, že je hotovo! Skúste túto fintu použiť napríklad pri skladbách z nového cédečka Disko, ktoré Mirovi vyjde na Deň detí. Alebo si pustite krásny videoklip Nič nie je lepšie. V limite 5:34 môžete mať upečenú napríklad omeletu!

Článok pokračuje na ďalšej strane >>>

Kategórie