Nazreli sme do kuchýň mnohých slovenských celebrít. Prekvapí vás, v akom štýle varia naši prominenti.

Aké kuchyne krášlia domácnosti známych Sloveniek a Slovákov? Od moderných bielych, cez netradičné ružové, či vidiecke až po retro drevené... Ukážeme vám, kde varí  Dara Rolins, Ondrej Kandráč,  Andrea Verešová, Zuzana Vačková, Sisa Sklovská a mnohé ďalšie naše celebrity.

Kuchyňa Sone Skoncovej
Kuchyňa Sone Skoncovej
Zdroj: Instagram.com/@sonaskoncova

Netradičné farby si do kuchyne vybrala modelka Soňa Skoncová aj komička Evelyn. Obe si zariadili kuchyňe v ružovej a vymanili sa z trendu "nudných" bielych. 

Práve biela je jednoznačným favoritom vo svete a tiež u našich hviezd. V svetlom minimalistickom prevedení kuchyne sa zvŕtajú speváčka Mária Čírová, moderátori Sajfa s Veronikou Ostrihoňovou, herečka Michaela Čobejová, aj Rytmus a Jasmina Vrbovskí.

Vidiecky štýl učaroval rodine Ondreja Kandráča, vidno u nich aj závesy a kvetinový dekor. U speváčky Katky Koščovej je kuchyňa ešte viac retro - klasické drevené poličky sú odkazom na časy dávno minulé, ale v správnej kombinácii sú stále trendy. Do kategórie extravagantné rozhodne patrí kuchyňa fitnesky Zory Czoborovej, ktorá je červená. Jedno je však isté, každá celebritná kuchyňa je zaujímavá niečím iným. Poďte sa s nami pozrieť ku nim na návštevu prostredníctvom našej galérie...

Kuchyne slovenských celebrít nájdete v galérii TU!