Posielate nám množstvo krásnych správ a verte, že každá jedna nás vždy nesmierne poteší. Sme radi, že časopis Dobré jedlo má stále miesto vo vašich kuchyniach a s obľubou podľa neho varíte a vypekáte.

Čitateľka Zuzana pridala k milej správe aj fotografie jedál, ktoré pripravila podľa receptov z nášho časopisu. A veru, zbiehali sa nám slinky jedna radosť! Až tak, že sa s vami o jej výtvory musíme podeliť. Nazrite do našej galérie, kde nájdete jej sladké i slané diela a slinky potečú aj vám!

Zuzka číta Dobré jedlo už desať rokov: „Ešte nebolo číslo že by som z neho niečo neuvarila či neupiekla. Ja milujem piecť a baví ma aj variť. Preto vždy s takou radosťou listujem každé nové číslo. Ďakujem za každé jedno dobré jedlo, ktoré som mohla navariť a každú maškrtku, ktorú som mohla napiecť,“ potešila nás.

Diela našej šikovnej čitateľky.
Diela našej šikovnej čitateľky.
Zdroj: Archív čitateľky

Prezradila nám, že jej obľúbencom je mandľovo-čokoladový chlebíček, ktorý pečie každý týždeň. Na ďalšej strane nájdete recept na tento chutný koláčik, aby ste si ho mohli tiež upiecť (a zamilovať).

„Ďakujem veľmi pekne za tých pre mňa už 10 rokov, ktoré mi prinášate radosť v podobe úžasných receptov,“ dodala naša verná čitateľka. Ďakujeme aj my za našich úžasných čitateľov.

Pozrite si v galérii výtvory šikovnej Zuzky...

Kategórie