Tam sa musí ale variť! Nazreli sme do kuchýň hudobných dív. Aj keď sa líšia farbou, aj materiálom, jedno majú spoločné, sú nádherné!

Dara má vkus nielen na hudbu či oblečenie, ale aj na interiérový dizajn. Zariadila si dom svetlým nábytkom, kde dominuje biela farba. Tú v kuchyni rozbíjajú iba farebné obkladačky či oranžový luster, ktorý trošku kričí. Kuchyňa v talianskom štýle s barom pôsobí útulne a prakticky. Všetko, čo k vareniu potrebuje má po ruke. Nesnaží sa v nej za každú cenu udržiavať poriadok, veď v kuchyni sa pracuje a štatisticky sa v nej zdržiavame v celej domácnosti najviac.

Kuchyňa ako z hradu
Akoby ani neboli sestry. Na rozdiel od Dary je kuchyňa jej sestry Jany Hádlovej úplný opak. Tmavé farby a temný americký orech pôsobí však luxusne. Drevená mozaiková stolička a akýsi „hradný“ stôl dotvárajú kuchyni monumentálnosť. A Dara sa tam cíti evidentne dobre. Na instagrame priznala, že prekrásna kuchyňa patrí jej sestre, ktorá má v dome dokonca hudobné štúdio. „Spojím vždy príjemné s užitočným,“ napísala.

Kliknite do galérie, kde si môžete obe kuchyne porovnať.
Chrumkavý a šťavnatý zároveň.
Čítajte viac
TOP OVOCNÉ KOLÁČIKY na JÚN: Sú rýchlo hotové a strašne MŇAM! (RECEPTY)