objednať časopis
všetky kategórie
Ilustračné foto

archiv Mäspoma

Slováci sa vďaka výhram v súťaži vyberú za dobrodružstvom. Zapojiť sa stále môžete aj vy!

Máj sa na Slovensku nesie v znamení Mňäm! Samolepky s týmto nápisom zdobia poštové schránky a špeciálna Mňäm! hliadkä putuje po celej krajine a odmeňuje fanúšikov poctivých slovenských korenín. Slováci majú s výhrami aj jasné plány – a v niektorých prípadoch poriadne zaujímavé!

Za kampaňou Mňäm! stojí výrobca obľúbených slovenských korenín Mäspoma, ktorý sa aj takýmto spôsobom snaží priblížiť svojim zákazníkom, navštíviť ich osobne, porozprávať sa s nimi o ich skúsenostiach a odmeniť ich za priazeň. Tú môžu prejaviť umiestnením nálepky s nápisom Mňäm! na svoju poštovú schránku, podľa čoho ich Mňäm! hliadkä dokáže nájsť.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: archiv Mäspoma

Urobil tak aj pán Juraj Bezrouk s manželkou Katkou, ktorí patria medzi dlhoročných fanúšikov korenín Mäspoma. Dokázali to aj zbierkou korenín, ktoré kvôli súťaži kontrolovala Mňäm! hliadkä.

Za výhru na loď do Chorvátska

Energický manželský pár má podľa vlastných slov koreniny od Mäspoma v kuchyni stále poruke. „Oceňujeme, že ide o lokálneho výrobcu, no predovšetkým, že ponúka široký sortiment korenín, ktoré využívame pri príprave každého jedla,“ vysvetľuje pán Juraj. V kuchyni sa s manželkou striedajú – častejšie podľa neho varí práve manželka, ktorá pripravuje väčšinu tradičných jedál, kým on sa stará o špeciality, predovšetkým z mäsa. Sám je totiž veľkým milovníkom mäsových výrobkov. „Dvakrát ročne pripravujeme aj klobásky, v ktorých nesmú chýbať koreninové zmesi i prírodné črevá na klobásky od Mäspoma, ktoré sú už takpovediac súčasťou nášho rodinného receptu,“ prezrádza.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: archiv Mäspoma

Výhra manželov veľmi potešila a s peniazmi už majú jasné plány – s vnúčatami sa vyberú do Chorvátska, pričom dovolenku si ozvláštnia aj plavbou loďou s kapitánom. „Chorvátsko sme spoločne navštívili už niekoľkokrát, vďaka peknej výhre od Mäspoma si tentoraz doprajeme aj niečo špeciálne. Spoločné zážitky sú pre nás tie najlepšie investované peniaze,“ hovorí Juraj nadšene.

Vyhrajte 1000 eur aj vy!

Vyskúšali by ste si podobný zážitok aj vy? Alebo by ste peniaze využili úplne ináč? Zapojte sa do súťaže Mňäm! a možno nám o svojich plánoch nabudúce porozprávate práve vy.

Do súťaže sa môžete zapojiť umiestnením nálepky Mňäm! na svoju poštovú schránku. Balíček s nálepkou, vzorkou korenín Zläté kurä a pravidlami súťaže by ste mali dostať poštou. Pokiaľ sa tak nestalo, nálepku nájdete aj v obchodoch v stojanoch s korením Mäspoma alebo si ju môžete stiahnuť z webu bit.ly/mnam_maspoma, vytlačiť a nalepiť na svoju poštovú schránku.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: archiv Mäspoma

Mňäm! hliadkä sa bude po Slovensku pohybovať v období od 1. 5. do 5. 6. 2022 a hľadať nálepky Mňäm! na schránkach. Ak následne zaklope na dvere práve vám a vo vašej kuchyni nájde aspoň 5 druhov korenín od Mäspoma, výhra 500 eur bude vaša. Pokiaľ sa navyše preukážete profilovou fotografiou s rámikom Mňäm! na Facebooku, odnesiete si ďalších 500 eur. Viac informácií o Mňäm! súťaži a výhrach nájdete na www.maspoma.sk

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: archiv Mäspoma