Týchto respondentov oslovila agentúra Stem/Mark prostredníctvom internetovej ankety predvlani. Vyplynulo z nej tiež, že sme mali v pláne menej sa stresovať (predsavzatie 3) a viac športovať (predsavzatie 4). Na výsledky novších prieskumov si musíme počkať, ale stavíme sa s vami, že po takejto zmene túži ešte viac z nás. Lebo ZDRAVIE je dnes najviac.

Aké predsavzatia vám ale odporúčajú hviezdy? Pozrite si tipy spolupracovníkov redakcie Plus Jeden Deň.

Baran

.
.
Zdroj: Shutterstock

Dobré predsavzatie pre rok 2022: Bojovať za svoje sny!
Baran je v novom roku pod vplyvom šťastnej planéty Jupiter - a to otvára skvelú príležitosť premeniť svoje najdivokejšie sny na skutočnosť.  Aj keď sa bojíte zlyhania alebo vyhlásenia za blázna, mali by ste si dať predsavzatie postaviť sa za svoje sny, pevne v ne veriť a bojovať za ne. Takto môžete v roku 2022 dosiahnuť veľké veci.

 

Anketa
Pribrali ste počas korony?
  • 55%
  • 45%

Býk

.
.
Zdroj: Instagram

Dobré predsavzatie pre rok 2022: Opustite zónu pohodlia
Býci milujú zvyky a najradšej sa pohybujú vo svojej zóne pohodlia. V roku 2022 by ste si však mali naplánovať, že sa otvoríte novým skúsenostiam a príležitostiam a budete myslieť mimo vášho rámca. Urán  vás v roku 2022 aj tak vytlačí z vašej komfortnej zóny. Ak sa necháte uniesť, môžete sa tento rok ďalej rozvíjať.