objednať časopis
všetky kategórie
Ilustračné foto

Aperol

Privítajte babie leto elegantne v talianskom štýle

S príchodom prvých jesenných dní sa asi prihodí každému z nás, že sa občas zatúlame v letných spomienkach pri nostalgickom pohľade na albumy z letnej dovolenky. Máme pre vás dobrú správu. Prichádza totiž obdobie babieho leta, kedy si môžete ešte stále vychutnávať teplé dni a naladiť sa tak na bezstarostnú dovolenkovú atmosféru. V tomto prípade sa nám v predstavách automaticky vybaví skvelá a uvoľnená atmosféra Talianska, v sprievode rytmickej hudby a v kombinácii s jedinečným gurmánskym zážitkom.

Keďže aj počas týchto dní sú večery ešte stále ideálne na spoločenské stretnutia a to aj pod holým nebom, tak neváhajte a pozvite svojich blízkych, či dobrých priateľov na slávnostnú večeru, ideálne teda v pravom talianskom štýle. Určite nesmú chýbať pravé delikatesy a k tomu zaručene patria aj slávnostné prípitky s aperitívmi, ktoré dodajú vašej spoločenskej akcii nádych noblesy a elegancie.
 
V tomto kontexte nemyslíme na nič iné ako na letný ikonický drink APEROL Spritz, ktorý svojou horko-sladkou chuťou dokonale osvieži a je ideálnym spoločníkom pre slávnostné posedenia s ľuďmi, ktorých máte radi.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Aperol

Ako si teda pripraviť APEROL Spritz , aby nám už ku šťastiu v danej chvíli nechýbalo nič? 
 
Na rozlúčku s letom potrebujete:

  • 3 diely Prosecco
  • 2 diely Aperol
  • 1 diel sódy
  • veľkorysé množstvo ľadu
  • plátok pomaranča
Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Aperol

Buon appetito!