d

Shutterstock

Potrebujete výborný OLOVRANT? Tu je 6 nápadov, čo si dať pod zub

Je celkom prirodzené, že ihneď po návrate z práce sa chytíte chladničky a začnete snoriť aj v špajzi, čo si dať pod zub.

Správnu výživu potrebujeme dodržiavať nielen ráno alebo na obed, ale po celý deň. Potrebujeme výborný olovrant, kým budeme čakať na budúce jedlo, ktorým je večera. Tu je šesť nápadov na olovrant, ktoré sú rýchle a jednoduché:

Zeleninový dip

Vytvorte si svoj vlastný, zdravý, zeleninový dip. Vezmite hummus, grécky jogurt a domácu zeleninu. Na tanier tak dostanete ďalšie nevyhnutné živiny. Zelenina (hlavne jej obsah vlákniny) vám v noci prečistí črevo, aby ste nemali ráno problémy s vyprázdňovaním.

d
Zdroj: Shutterstock

Ovocie

Ovocie je nielen zdravá desiata, ale môže byť aj super ľahký olovrant. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si sortiment ovocia, ktoré nie je príliš sladké, aby ste na noc nesiahli z toľkej mlsnej chuti ešte po čokoláde.

Ovocné koktaily

Smoothie je skvelý spôsob, ako dostať po obede do tela vitamín C, a pritom zábavným a osviežujúcim spôsobom. Vyberte si svoje obľúbené ovocie, hoďte ho do mixéra s trochou ľadu, pridajte nízkotučný jogurt. Môžete pridať aj trochu medu na osladenie.