Vymeňte grilovačku pri dome za niečo dobrodružnejšie! Piknik v divokej prírode si vaše ratolesti určite užijú. Navyše, keď ako dopravný prostriedok zvolíte kajak alebo čln, iste objavíte aj tiché zákutia, kam ľudská noha ešte nikdy nevkročila...

Tipy na hry a jedlo do ruky nájdete v našej galérii. A keď cestou dostanete chuť na zmrzku, určite sa zastavte na najlepšej na Slovensku!

So studenými dipmi sa pri opekačke veľmi neexperimentuje. Ak túžite po trochu iných chutiach, nemusíte vymýšľať nič zložité, stačí len trochu vylepšiť obľúbené dochucovadlá. Na kečupový dip: 4 lyžice dobrého kečupu, 1 lyžička sezamového oleja, čili omáčka podľa chuti a opečený sezam na posypanie.  V miske prešľahajte kečup s olejom a podľa chuti dolaďte čili omáčkou. Nakoniec dip ozdobte opečeným sezamom. Hotovo!
So studenými dipmi sa pri opekačke veľmi neexperimentuje. Ak túžite po trochu iných chutiach, nemusíte vymýšľať nič zložité, stačí len trochu vylepšiť obľúbené dochucovadlá. Na kečupový dip: 4 lyžice dobrého kečupu, 1 lyžička sezamového oleja, čili omáčka podľa chuti a opečený sezam na posypanie. V miske prešľahajte kečup s olejom a podľa chuti dolaďte čili omáčkou. Nakoniec dip ozdobte opečeným sezamom. Hotovo!
Zdroj: Dobré jedlo