Ilustračné foto

kavysveta.sk

Na Slovensku sa predávajú prémiové kávy za štandardné ceny – zistite kde

V supermarkete nájdeme aj staré, lacné, horké robusty, do ktorých bez koštovania hodíte dva cukry a mlieko. Prezradíme vám, kde nájdete kávu, ktorej chuť vás sprevádza celé popoludnie.

V supermarkete nájdeme aj staré, lacné, horké robusty, do ktorých bez koštovania hodíte dva cukry a mlieko. Prezradíme vám, kde nájdete kávu, ktorej chuť vás sprevádza celé popoludnie.

Kvalitné domáce pražiarne so stabilným zázemím, ako Kávy Sveta ponúkajú kvalitné, aj prémiové kávy bežným spotrebiteľom do domácnosti, prípadne aj do kancelárií. Tieto podniky sa snažia zdvihnúť kávovú kultúru na Slovensku a ponúkať ľuďom poctivé produkty.

Síce vopred namletá káva podľa fajnšmekrov je hriech, predsa si o to môžete požiadať tak pri osobnom odbere, ako pri objednávaní cez e-shop.
Najpredávanejšia káva Arabica je čistá odrodová zrnková káva z Brazílie, ale podľa našich informácií každý typ kávy má svojich fanúšikov.

Na Slovensku sa predávajú prémiové kávy za štandardné ceny – zistite kde

Aktuálne je trendom, že reštaurácie, kaviarne, cukrárne a iné gastro prevádzky uprednostňujú kávy pražené domácimi pražiarmi, ako lacnejšie a staršie produkty nižšej kvality.

Spozorovali sme rast tohto trendu aj medzi klasickými spotrebiteľmi, ktorí si radšej zakúpia trošku drahšie, ale domáce suroviny 1. triedy. Pevne dúfame, že táto tendencia bude pokračovať v raste, čím vytvorí stabilnú domácu ekonomiku.