Dotankujte bagetou!

Laura Witteková

Dotankujte dobrou BAGETOU! Testovali sme na pumpách

Z rýchleho občerstvenia na pumpe sa môže stať gastronomický pôžitok. My to už vieme. Naštartujeme aj vás?

Nezapečené plnené bagety testoval kuchár Dobrého jedla a naša redaktorka. Dobre tiež vedieť, že bagety vám personál pumpy zapečie na požiadanie a tak, že pečivo bude krásne chrumkavé a náplň ostane čerstvá, bez tepelnej úpravy.

Bagety Viva
Zdroj: LAURA WITTEKOVÁ

ĽUBOŠ MEGO
Bagety na cestách padnú vhod. Obľubujem ich najmä čerstvo zapečené, lebo sa z nich uvoľnia tuky a arómy. Pôsobia tak sviežo a extra chrumkavo.

MAJA ABRAHÁMOVÁ
Často nás s kolegami fotografmi zachránia na našich služobných cestách po Slovensku. Bageta je prvá pomoc namiesto obeda! Dávam prednosť menším a ľahším porciám.

Takto sme testovali:

VIVA VIACZRNNÁ CHORIZO PIKANT - VÍŤAZ

Bageta z čerpacej stanice
Zdroj: ROBO HUBAČ

140 g/1,69 eura
Vyrobené: VIVA, OMV

Zloženie: viaczrnná bageta s ražnými vločkami, so slnečnicovými a s tekvicovými semienkami, jemne pikantná paradajková salsa, rastlinný tuk, kolieska bravčovej salámy chorizo, kolieska šalátovej uhorky a paradajok, plátky údeného eidamu

Celkový dojem: Mäkučká minibageta z jemného skladaného cesta s kombináciou mierne pikantnej salsy a kvalitnej paprikovej salámy. Sladkastá chuť dopĺňa správne zvolený podiel ostatných surovín, ktoré sa ako celok vzájomne dopĺňajú a dodávajú na intenzívnej chuti. Oceňujeme aj lákavý minimalistický a praktický vzhľad na niekoľko zahryznutí!

Hodnotenie: *****